(630) 867-73367154348062Galeria Ogrody Galeria DekoracjeInspiracjeKontakt
Strona główna

ZIMOWA PROMOCJA !!! - PROJEKTY OGRODÓW -30%
(szczegóły:
   Projektowanie ogrodów)


Aranżacja Ogrodów

Jesteśmy młodym, pełnym energii zespołem, którą chętnie poświęcimy Tobie i Twojemu otoczeniu. Jego najważniejszą częścią jest ogród, to tu odbywają się rodzinne spotkania, trwają zabawy, co dzień wypełnia go radość. Zmienia się dla Ciebie, odkrywając nowe niespodzinki. Pomożemy Ci w organizacji tego magicznego miejsca. Oferując swoją wiedzę i pomysły, dostosujemy się do Twoich potrzeb. Stworzymy piękne miejsce, gdzie spędzisz czas tak jak l
ubisz.


Dekoracje florystyczne

Naszą pasja jest tworzenie aranżacji roślinnych, nie tylko ogrodowych ale też tych na specjalne okazje: ślub, wesele, komunia św., chrzciny oraz inne uroczystości rodzinne i wydarzenia. 
Korzystamy zarówno z zakupionych kwiatów ciętych, jak również z materiałów jakie oferuje nam przyroda, ta dzika i ogrodowa. Pozwala to nam tworzyć wyjątkowe i oryginalne kompozycje. To ukierunkowanie na ten rodzaj roślinności wyróżnia nas wśród firm florystczynych i pozwala zaoferować konkurencyjne ceny.


Działamy w Bydgoszczy i okolicach, Å»ninie,  Barcinie, Mogilnie, Gnieźnie i Wągrowcu. Dekoracje również w Poznaniu.


Świdczone usługi wykonujemy kompleksowo i solidnie. Dbamy o zadowolenie klienta, oferując wysoką jakość i profesjonamlizm.

 

 
  
Strona głównaOferta412-227-0746866-318-0229InspiracjeKontakt